Jest po prostu niemozliwy

5
(1)

Niestety to nie jest najlepszy czas na zakup samochodu z wielu zresztą powodów, po pierwsze jest kryzys a w związku z tym znacznie pogorszyła się sytuacja wielu polskich rodzin, a po drugie banki również dość niechętnie udzielają kredytów samochodowych ale nie tylko bowiem w chwili obecnej o żadne kredyty nie jest już łatwo.

Takie jest niestety życie i taka obecnie politykę kredytową przyjęły banki. Poza tym banki są obecnie bardzo, ale to bardzo ostrożne i dlatego mocno prześwietlają obecnie starających się o jakiekolwiek kredyty. Dlatego pierwszym posunięciem w stosunku do starających się o kredyty jest sprawdzenie ich historii kredytowej w biurze informacji kredytowej.

Trzeba tez przyznać że biuro informacji kredytowej z roku na rok nabiera znaczenia. Jeżeli historia kredytowa starającego się o kredyt jest pozytywna oraz jego zdolność kredytowa nie budzi zastrzeżeń może być pewien że kredyt otrzyma. Jeżeli historia w BIK jest negatywna zapewne kredyty nie otrzyma nikt ze starających się o jakikolwiek kredyt. Czy wobec tego możliwy jest kredyt samochodowy bez BIK? Jeżeli w ofercie bankowej znajdziemy kredyt samochodowy bez BIK to należy podchodzić do tej oferty bardzo nieufnie, a poza tym może to być albo jakaś pułapka albo jest to tylko oferta reklamowa. Banki zazwyczaj nie angażują się w kredyty bez bik, więc jeżeli taka ofertę gdzieś znajdziemy to z pewnością nie w banku.

Można natomiast spotkać kredyt samochodowy bez BIK w parabanku i jest to normalna oferta i parabanki celowo oferują takie kredyty wiedzą że przecież i tak nie maja podpisanych umów z biurem informacji kredytowej. Maja natomiast SKO-ik i jeżeli zechcemy skorzystać z ich oferty to należy zapytać o takie kredyty w tych kasach.

Jednakże nie angażujmy się w kredyty w parabankach bo gorzko tego pożałujemy, lepiej uregulować swoje sprawy z biurem informacji kredytowej i poczekać na kredyty bankowe.

Oceń ten post.

Kliknij na gwiazdkę aby dodć swoj ocenę.

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 1

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.