Jesteś przedsiębiorcą

4.5
(2)

Jesteś przedsiębiorcą o dosyć długim stażu i brakuje Ci do szczęścia jedynie dodatkowego auta? Mamy dla ciebie radę ! Otóż możesz śmiało skorzystać z wariantu jakim jest kredyt samochodowy dla firm.

Jak wiadomo sprawny środek transportu jest to ekwiwalent sprawnego przedsiębiorcy. Dlatego powinieneś czym prędzej pochylić się nad ofertą kredytową. Jeszcze kilka lat temu kredyty samochodowe dla firm dedykowane były jedynie takim przedsiębiorcom, którzy mieli kilkunastoletni staż pracy.

Dzisiaj owe regulacje na ich szczęście się zmieniły pozytywnie. Klienci korporacyjni mogą bowiem liczyć na finansowanie bez względu na status prawny ich spółki. Oprócz pełnoprawnych firm prowadzenia działalności dopuszczalne są także spółki prawa handlowego co kiedyś było oczywiście nie do pomyślenia. Ów kredyt klient może wziąć sobie pod zastaw dzięki czemu zminimalizuje koszty. Jeżeli nie chce takiego zabiegu wdrażać to może sobie pozwolić na zgoła inną alternatywę.

Większość instytucji finansowych udziela kredytów na 100% wartości pojazdu. Oczywiście w kontekście zastawu banki są odrobinę mniej tolerancyjne względem klientów , którzy chcą kredytować auto z rynku wtórnego. Wkład własny w tym kontekście nie obowiązuje, choć nie w każdym banku. Jeżeli zależy nad na dodatkowych zabezpieczeniu to możemy sobie pozwolić na dodatkowe ubezpieczenie ac czy nnw plus assistance jeżeli oczywiście wyrazimy taką zgodę – owe ubezpieczenia jak wiadomo są nadobowiązkowe.

Bank może wliczyć nam koszt za owe polisy w koszt naszych rat kredytowych. W lwiej części banków kredyty samochodowe dla firm udzielane są na około dziesięć lat. Oprócz samochodów osobowych możemy również liczyć na kredytowanie aut terenowych ciężarowych a nawet rolniczych pojazdów. Tego rodzaju pożyczki udzielane są w przeciągu jednego dnia.

Oceń ten post.

Kliknij na gwiazdkę aby dodć swoj ocenę.

Średnia ocena: 4.5 / 5. Liczba głosów: 2

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.