Interesuje Cię zakup auta

4.5
(2)

Interesuje Cię zakup auta? Otrzymałeś właśnie posadę, dzięki której będziesz mógł pozwolić sobie na większe zarobki. Musisz jedynie dojeżdżać? Auto w takim przypadku jest wręcz niezbędne.

Dlatego stworzyliśmy poradnik jak skutecznie analizować i weryfikować oferty kredytowe, które są obecnie na rynku. W wielu z nich istnieje masa haczyków. ‘

Kredyty samochodowe są obecnie jednymi z najczęściej użytkowanych kredytów. Wielu osobom szkoda jest bowiem wydać za pierwszym rzutem określoną kwotę pieniędzy. Wola rozłożyć sobie taki kosztowny zakup na kilka atrakcyjnych rat. W przypadku kredytu samochodowego jest o tyle dobrze, że wiele banków akceptuje rozłożenie rat na nawet 10 lat.

Kwota zależna jest od wkładu własnego oraz zasobności naszego portfela. Im większa zdolność kredytowa tym większe szanse na zdobycie większej kwoty. Kredyt samochodowy dzisiaj dostępny jest nie tylko w klasycznym banku. Możemy sobie na niego pozwolić w bankach stricte samochodowych tak zwanych producenckich. Kredyty samochodowe nie są jednak tanie o czym próbują nas przekonać spoty reklamowe. Oprocentowanie rzeczywiste takiego kredytu waha się od 10 do aż 20% w skali jednego roku.

W ostatecznym rozrachunku, w wielu instytucjach finansowych oddamy zatem 100% tego co pożyczyliśmy. Dlatego tak priorytetowe jest sprawdzanie każdej oferty dokładnie. Kredyty samochodowe są dzisiaj bardzo elastyczne. Chodzi bowiem o to, że możemy w kredyt wziąć zarówno samochód używany jak i auto nowe. W przypadku samochodu z rynku wtórnego musimy liczyć się z tym, że koszt kredytu będzie wyższy.

Ubezpieczenie kredytu również obowiązuje w przypadku kredytu samochodowego. Niektóre banki pozwalają sobie na kredytowanie aż 150%wartości pojazdu. Jeżeli kwota kredytu nie jest za wysoka to obowiązują uproszczone formalności przyznawania.

Oceń ten post.

Kliknij na gwiazdkę aby dodć swoj ocenę.

Średnia ocena: 4.5 / 5. Liczba głosów: 2

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.