kredyt samochodowy-jak znaleźć najlepszy

4.5
(2)

Kredyt samochodowe to zadłużenie finansujące zakup każdego samochodu, niemal wszystkie banki oferują kredyty samochodowego zatem wybranie konkretnej oferty może nie być łatwe jeśli spojrzymy na sytuacje z perspektywy ilości dostępnych kredytów.

Wielu kredytobiorców zadaje sobie pytanie, jak znaleźć najkorzystniejszy kredyt samochodowy? Dobry kredyt to zadłużenie z niskim oprocentowaniem, marżą i pozostałymi kosztami zadłużenia, które składają się na ratę kredytu. Zakup samochodu w dzisiejszych czasach na wielu kierowców jest inwestycją, która nie byłaby możliwa bez możliwości zaciągnięcia kredytu samochodowego, zwłaszcza nowe auta, prosto z salonu nie są tanie. Kredyt samochodowy sfinansuje więc zakup każdego samochodu, niezależnie od marki, modelu czy rynku pochodzenia auta. Inwestycja musi oczywiście leżeć w granicach możliwości kredytowych kredytobiorcy, na zdolność kredytową składa się wynagrodzenie i historia kredytowa kredytobiorcy. Który kredyt samochodowy wybrać?

Kredyty samochodowe oferowane są zarówno przez banki jak i inne instytucje finansowe, kredyt na auto może zaciągnąć bezpośrednio w salonie lub kantorze samochodowych jednak wówczas kredytobiorca nie ma możliwości sprawdzenia innych ofert. Dobrym rozwiązaniem jest więc przejrzenie wielu ofert kredytów jednocześnie, pomoże tym ranking kredytów samochodowych, dostępny między innymi na comperia.pl. Na stronie znajdziemy również kalkulator kredytów samochodowych, który z kolei obliczy raty danej oferty kredytu.

Należy jednak pamiętać, że koszty kredytów zależą jednak od zdolności kredytowej kredytobiorcy, im gorsza zdolność kredytowa tym wyższe raty kredytu zaoferuje bank, a co za tym idzie raty policzone przez kalkulator nie muszą równać się z ratami zaproponowanymi bezpośrednio w banku.

Oceń ten post.

Kliknij na gwiazdkę aby dodć swoj ocenę.

Średnia ocena: 4.5 / 5. Liczba głosów: 2

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.