Tam możemy znaleźć kredyt

4
(1)

Zawsze jest tak, że kredyty dedykowane na jeden konkretny cel są zdecydowanie tańsze niż pożyczki na cel dowolny. Łatwo można to dostrzec na przykładzie chociażby kredytu gotówkowego oraz kredytu samochodowego.

Kredyt samochodowy jest znacznie tańszy bowiem jest kredytem celowym. Tak samo jest w przypadku kredytu na remont, kredytu na mieszkanie czy kredytu na wakacje. Niedługo banki w ogóle zaprzestaną wydawania kredytów stricte gotówkowych bez celowych. Im dalej w las tym więcej drzew – każdy na pewno zna to określenie. Okazuje się, że im więcej czasu mija tym banki oferują więcej produktów finansowych. I tak dzisiaj możemy zaciągnąć kredyt na dosłownie wszystko.

Tani kredyt samochodowy oferowany jest przez co drugi bank. Dzięki temu klienci mają większe pole do mnewru i nie muszą ograniczać się do jednego produktu finansowego. Tani kredyt samochodowe dodatkowo oferowany jest w dwóch rodzajach placówek. Pierwsza to oczywiście bank uniwersalny gdzie dostaniemy także pożyczki na inne dobra materiale lub inne produkty finansowe jak lokaty czy konta bankowe.

Drugim rodzajem banku jest bank producencki, czyli taki bank, który występuje pod szyldem marki samochodowej. Tam możemy znaleźć kredyt zdecydowanie tańszy jednak na określona markę auta. Więc jeżeli jesteśmy zainteresowani autem o marce Toyota lepiej będzie dla nas jeżeli udamy się do banku sygnowanego tą nazwą. Banki producenckie powoli opanowują polski rynek. Coraz więcej osób zaczyna również z nich korzystać. Dzięki temu mamy więcej wariantów i możemy manewrować cenami. Kredyt samochodowy jest niczym innym jak kredytem na zakup auta.

Dzisiaj możemy wykorzystać go także na zakup auta używanego bądź też zagranicznego. Jest to jednak alternatywa zdecydowanie bardziej kosztowna dla naszej kieszeni.

Oceń ten post.

Kliknij na gwiazdkę aby dodć swoj ocenę.

Średnia ocena: 4 / 5. Liczba głosów: 1

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.