Na polskich ulicach

4.5
(2)

Na polskich ulicach coraz częściej widywane są samochody. I to nie jakieś słabe tylko naprawdę wysokiej klasy auta.

Świadczy to o tym, że w dzisiejszych czasach coraz więcej osób może sobie pozwolić na własny samochód. I nie ma tutaj znaczenia sytuacja materialna czy też status społeczny. Samochód przestał być luksusem a stał się dobrem dla mas!

Własne auto t już nie marzenie a konieczność. Zastanówmy się bowiem nad tym jakby wyglądało nasze życie gdybyśmy nie mieli odpowiedniego środka lokomocji. Zapewne byłoby o wiele cięższe. Dlatego tak wiele osób decyduje się na wieloletnie zadłużenie w banku. Wiele osób wybiera również takie kredyty, które honorują zastaw poprzez samo auto. Jeżeli jednak decydujemy się na zakup auta używanego, który swoje już przeszedł, musimy mieć w świadomości, że bank może albo odmówić nam pomocy albo narzucić takie opłaty, że sami zrezygnujemy z transakcji.

Tani kredyt samochodowy przebiega najłatwiej wtedy kiedy bierzemy stosunkowo nowe auto i analogicznie zastawimy go. Wtedy wszelkie procedury są praktycznie nie widoczne, bank minimalizuje opłaty. Ważne jest w ten czas to, że nie obarczamy banku starym rupieciem i dodatkowo zabezpieczamy sami nasz kredyt. Tani kredyt samochodowy jest reklamowany prawie w każdym banku. Jednak są nam znane instytucje , które niestety ale nie wywiązują się ze swoich obietnic w spotach reklamowych. Bez wątpienia należy do nich bank Santander, na którego było już bardzo wiele skarg, głównie pochodzących od niezadowolonych kredytobiorców, którzy poczuli się urażeni z powodu za drogich rat kredytu.

Wysokie raty są podyktowane według owego banku zmianami w oprocentowaniu jednak wiele dodatkowych kosztów dodanych jest bezpośrednio przez bank co jest niedopuszczalne po podpisanej umowie z bankiem.

Oceń ten post.

Kliknij na gwiazdkę aby dodć swoj ocenę.

Średnia ocena: 4.5 / 5. Liczba głosów: 2

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.