Premia dla przedsiębiorcy

4
(1)

Przedsiębiorcy i ich działalności gospodarcze są bardzo istotnym segmentem naszego, rodzimego rynku. Okazuje się , że to głównie oni napędzają polska gospodarkę, aby ta działała jak najsprawniej. Niestety nie zawsze otrzymują oni względnie korzystne promocje z instytucji finansowych. Dzieje się tak, że latami czekają na atrakcyjny kredyt. Dzisiaj sytuacja jednak się zmieniła.

Bank, który od kilku miesięcy stanowi poważna konkurencje dla wszystkich finansowych gigantów – Idea Bank, ruszył z nowa promocja. Polega ona głównie na tym, że klienci będą mogli otrzymać premie finansową w przypadku kiedy założą w banku konto o charakterze firmowym.

Jak wiadomo każdy przedsiębiorca musi mieć rachunek w banku. Idea bank kusi więc tych przedsiębiorców, którzy konta nie maja oraz tych , którzy maja konto w innym banku. Konto z premią możliwe jest do otwarcia od kilku dni. Ruszyła bowiem intensywna kampania dotycząca tego właśnie produktu. Oprócz rachunku firmowego, Idea Bank stawia również na alternatywne firmowe rozwiązania takie jak atrakcyjny leasing bankowy czy też korzystny faktoring. Jest to oferta dedykowana tym konsumentom, którzy chcą intensywnie użytkować owe konto. Instytucja wymaga bowiem od nas kilku warunków , abyśmy mogli otrzymać premię w wysokości 1000 PLN. Otóż musimy generować określone wpływy raz dokonywać transakcji na określonym poziomie.

Ciekawym produktem finansowym jest również bezzwrotna pożyczka, która cechuje wysoka suma. Jest to oferta niezwykle korzystna również pod kątem podatkowym. Idea bank stara się jak może ażeby sprostać wymaganiom klientów, którzy są coraz bardziej rozchwiani między jednym bankiem a drugim. Ciekawa alternatywa w Idea Banku to także kredyty samochodowe.

Dużo się dzisiaj na tym polu dzieje. Dlatego ciężko podjąć racjonalną decyzję. Idea Bank ułatwia nam wybór i oferuje coś bezkonkurencyjnego.

Oceń ten post.

Kliknij na gwiazdkę aby dodć swoj ocenę.

Średnia ocena: 4 / 5. Liczba głosów: 1

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.