Czysty marketing

4
(1)

Rynek samochodowy dołuje, coraz mniej jest klientów na tym rynku i coraz mniej osób stara się o zakup auta, a to dlatego ponieważ ludzie po prostu nie maja pieniędzy.

A nie mają pieniędzy dlatego, ponieważ banki ostro przykręciły kurki z kredytami – samochodowymi również. Skro o kredyty samochodowe jest w bankach tak trudno to czy potliwy jest kredyt samochodowy bez BIK, czyli bez sprawdzenia w biurze informacji kredytowej? Rzeczy wątpliwa, w banku kredyt samochodowy bez BIK jest mało prawdopodobny, ponieważ banki obecnie nie są już tak naiwne i przed udzieleniem kredytu wolą dokładnie sprawdzić swojego klienta.

Nawet jeżeli w ofercie bankowej jest również kredyt samochodowy bez BIK to nie oznacza to, że banki nie sprawdzić starającego się o taki kredyt w BIK. Natomiast kredyt samochodowy bez BIK jest możliwy w parabankach, ponieważ parabanki rządzą się zupełnie innymi prawami.

W parabankach niemal na bank można dostać taki kredyt, ale cena jaką przyjdzie nam zapłacić za taki kredyt może okazać się zbyt wysoka i z pewnością okaże się jeżeli zdecydujemy się iść do parabanku po taki kredt. Oczywiście nie tylko kredyt na zakup samochodu bez BIK jest w firmach pożyczających pieniądze jest tak drogi. Tam nie ma tanich kredytów, a ich koszt jest czasami wyższy od bankowego nawet o kilkaset procent. Dlatego radzimy trzymać się od parabanków z daleka, jeżeli oczywiście nie chcemy mieć później kłopotów finansowych.

Tak czy inaczej jeżeli nawet spotkamy w ofercie bankowej kredyt samochodowy bez BIK to powinniśmy dokładnie sprawdzić ją, bo może okazać się, że to tylko oferta reklamowa. A takich ofert reklamowych banki mają bardzo dużo, więc nie tylko taki kredyt wchodzi w rachubę. Ale nawet jeżeli przyjdzie nam poczekać na kredyt to i tak będzie to lepsza decyzja niż sięganie po kredyt w parabankach. tu.

Oceń ten post.

Kliknij na gwiazdkę aby dodć swoj ocenę.

Średnia ocena: 4 / 5. Liczba głosów: 1

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.