Najczęściej za kredyty samochodowe

5
(1)

W latach zamierzchłego peerelu o własnych czterech kółkach mogliśmy tylko pomarzyć bowiem nie dość że samochody były bardzo drogie to również były poza zasięgiem przeciętnego obywatela ponieważ były za talony.

Owszem można było kupić auto na giełdach samochodowych które były celem nie tylko zakupu samochodu ale nawet wielu wycieczek oraz miejscem wypoczynku ponieważ kiedyś na giełdach samochodowych nie tylko można było kupić samochód ale także dobrze zjeść a nawet wypić. Niestety w tamtych czasem na giełdach samochodowych samochód na raty nie był możliwy. Zresztą do pewnego czasu również w autokomisach samochód na raty nie był możliwy ponieważ żądano tylko zapłaty za całą wartość wystawionego do sprzedaży auta.

Teraz kupić auto na raty w autokomisach może każdy kto tylko ma na to ochotę. Poza tym samochód na raty najczęściej jest kupowany przez amatorów czterech kółek za pośrednictwem kredytów samochodowych. Najczęściej nie mamy tyle gotówki by iść do salonu samochodowego i kupić sobie nowy a nawet używany samochód i dlatego aby to zrobić potrzebny jest nam kredyt samochodowy. I kiedyś o taki kredyt naprawdę było bardzo łatwo stąd miliony aut poruszających się po naszych drogach. Ale pamiętać musimy że teraz jest już o wiele trudniej jest kupić samochód na raty, ponieważ banki mocno zaostrzyły warunki udzielania kredytów i samochodowych również.

Oczywiście nie oznacza to że samochód na raty za kredyt samochodowy nie można w ogóle kupić, owszem można ale jest to już o wiele trudniejsze niż kiedyś. Pamiętajmy też że używany samochód na raty można kupić nie tylko w autokomisach ale również w salonach samochodowych, które zajmują się sprzedażą używanych aut i lepiej kupować właśnie w salonach samochodowych i samochody z gwarancją za które może więcej zapłacimy ale mamy pewność że po drodze nie zgubimy na przykład błotnika.

Oceń ten post.

Kliknij na gwiazdkę aby dodć swoj ocenę.

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 1

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.